Program for søndager 2017

Ansvarsoversikt på søndager   2017 i Misjonskirken Askim

Dato Lovsang Taler Møteleder Teknikere Bønneansvarlig Skattekista Kommentarer Tema
23. juli               Fellesgudstjeneste i Askim kirke kl 11:00  
30. juli               Fellesgudstjeneste i Filadelfia kl 11:00  
6. aug   OAC - Besøk fra Australia   Håvar       Nattverd  
13. aug   André Tjersland   Vegard Silje        
20. aug   Kjell Birkeland   Håvar          
27. aug   André Tjersland   Harald Lisbeth     Overrekking av 10-års bibler  
3. sept Jonas     Harald Lisbeth        
10. sept Tentro? m/Dennis     Håvar          
17. sept       Harald Lisbeth        
24. sept Dennis     Vegard  Silje     Allesammen  
1. okt Ludvig, Benjamin,Andreas??     Håvar          
8. okt       Harald Lisbeth     Besøk fra Kenya  
15. okt Jonas     Vegard Silje        
22. okt       Håvar          
29. okt       Harald  Lisbeth        
5. nov       Vegard Silje        
12. nov       Håvar          
19. nov       Harald Lisbeth        
26. nov       Vegard Silje        
3. des       Håvar          
10. des       Harald Lisbeth        
17. des       Vegard Silje        
24. des       Håvar          
31. des       Harald Lisbeth        
7. jan       Vegard Silje        

 

Møteledere:                  
Thomas Hågensen (hovedansvarlig) thomashaagis@hotmail.com 41907656              
Ragnhild Kasbo ragnhild.kasbo@gmail.com 95082381              
André Tjersland tjersland@me.com 99447620              
                   
                   
Hovedansvarlig for talere:                  
André Tjersland tjersland@me.com 99447620              
                   
Hovedansvarlig for lovsangsledere:                  
 

 

                 
   
               
                   
Ansvar for nattverdsteamene:                  
Gry Sørum: gry@sorum.info / 91141115                  
                   
Mail til storskjerm:                  
mix@misjonskirken-askim.no                  
                   
Teknikere:                  

Håvar Kasbo (hovedansvarlig)
lhkasbo@gmail.com
99 50 81 84
             
Harald Bjerkeng hbjerken@gmail.com 458 12 956              
Lisbeth Bjerkeng lbjerkeng@gmail.com 45812957              
Vegard Holmedal vegardh@gmail.com 922 03 348              
Silje Brattås siljekt@hotmail.com 97043897              
Powered by Cornerstone